Background Image

HAKKIMIZDA

Faaliyet alanlarımızda maksimum verimlilik ve etkinlik ilkesi ile çalışmaktayız.

MYC İnşaat, MYC Partners bünyesinde, sağlık, turizm, ofis ve lüks konut segmentlerindeki projelerde imzasını taşıyan bir gayrimenkul geliştirme & inşaat firmasıdır.

 • Tarihçe

  MYC Partners’ın gayrimenkul geliştirme ve inşaat kolu olarak her projesinde ön planda tuttuğu sürdürülebilirlik prensibiyle çevreye saygılı, estetik ve fonksiyonu bir araya getiren modern çizgileriyle öne çıkan MYC İnşaat, kurulduğu 2011 yılından bu yana sağlık, ticari bina, turizm ve lüks konut segmentlerinde ödüllü projeleri başarıyla tamamlamıştır. Le Méridien Bodrum Beach Resort & Residences projesinde küresel çapta en prestijli ödüllerden A’DESIGN AWARDS’da A’DESIGN SILVER ödülü ile buluşan MYC İnşaat, Worldwide Business Center’da da Sign Of The City 2016 finallerinde hak ettiği nişana kavuşmuştur. Her projesinde yatırımcı ve kullanıcılarının fayda ve konforunun yanı sıra çevre ve topluma da katkıda bulunmayı amaçlayan MYC İnşaat gelecekte de geliştireceği projeleri ile bulunduğu her segmentin kalite standartlarını yükseltmeye devam edecek.

 • Misyon

  Girişimcilik, yenilikçilik ve güvenilirlik ile oluşturduğumuz iş anlayışımızla, faaliyette bulunduğumuz her alana sürdürülebilir değerler katıyoruz. Üstlendiğimiz her görevde farklılıklar yaratarak; modern, estetik ve etik hizmet anlayışımız doğrultusunda ‘’hayata güzellik katma’’ misyonu ile ilerliyoruz.

 • Vizyon

  ‘’Yaşamda Kalite” prensipleri doğrultusunda öncü, lider ve saygın bir grup olma özelliğimizi korurken, ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırıyoruz. Faaliyette bulunduğumuz her alanda ulusal ve uluslararası düzeyde öncülük yapan, benzersiz ve dinamik bir kuruluş olarak iş ortaklarımıza ve topluma değer oluşturuyoruz.

 • Kurucu
  MURAT AKDOĞAN - Yönetim Kurulu Başkanı

  Üstlendiğimiz her görevde farklılıklar yaratarak; modern, estetik ve etik hizmet anlayışımız doğrultusunda ‘’hayata güzellik katma’’ misyonu ve vizyonu ile ilerliyoruz. Sürekli küresel düşünerek ve düşüncelerimizi eyleme geçirerek yaptığımız her atılımın yaşama olumlu katkılarını görmekten de mutluluk duyuyoruz.

Şirketlerimiz